Чи можна сказати, що Зеленський вже почав підготовку до дострокових президентських виборів? На цю тему міркує директор Українського інституту аналізу і менеджменту політики Руслан Бортник у програмі Руслана Бізяєва «Культ Особистості».

Як пояснює гість програми, на цей момент Зеленський не може йти на дострокові перевибори через заборону повторно балотуватися в президенти людині, яка вже обіймала цю посаду і склала повноваження.

З іншого боку, Бортник зазначає, що вже почалося чергове реформування виборчого законодавства. «Ось, якщо його затруть, це положення, приберуть десь в процесі великої законодавчої роботи — це знак того, що команда серйозно розглядає дострокові президентські вибори», - підкреслює він. А відтак експерт припускає, що Зеленський готується до дострокових президентських виборів у 2023 році.

Також гість програми зазначає, що логічно було б максимально звести парламентські і президентські дострокові вибори. «Дострокові вибори — це завжди елемент розбалансування системи. Завжди елемент нестабільності. Невизначеності», - пояснює він.

Популярні новини зараз

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник назвав причини погіршення внутрішньополітичної ситуації в Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Бортник розповів, хто буде центром ухвалення реальних рішень в Україні цієї політичної осені.