Політолог Олександр Кочетков у своєму блозі розповів про помилку українських воєначальників у війні з Росією.

«План полягав у тому, щоб повернути контроль над українським кордоном, завести наші війська вздовж усього кордону, тим самим відрізавши Донецьк і Луганськ від постачання. Оточені без забезпечення вони змушені будуть здатися, бойовики просто розбіжаться, а Петро Порошенко просто вийде на переговори з Путіним у всеозброєнні», - зазначив Кочетков.

Згідно з розповіддю експерта, Порошенко фактично приміряв на себе капелюх Наполеона, вважаючи, що він хороший головнокомандувач. На думку політолога, план був нормальним, але воєначальники зробили одну помилку: з одного боку українського кордону були бойовики, а з іншого – бойові частини Росії, які взаємодіяли з ними.

«Наші війська, рухаючись уздовж державного кордону, фактично заходили у вузький коридор, що прострілювався з обох сторін. Порошенко був впевнений, що йому дозволять повернути Донецьк і Луганськ», - підкреслив Кочетков.

За словами експерта, Порошенко не врахував, що у Путіна теж є своя велика ідея – він хоче відродити імперію, але незрозуміло яку. Як зазначив політолог, заради цієї ідеї Путін готовий був піти на все і зараз готовий.

Популярні новини зараз

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Українка з інвалідністю звинуватила медиків у знущаннях в ковід-лікарні: "Щодня плачу та мучаюсь від болю"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще

«Операція була розпочата, наші війська зайшли у вузький коридор і в результаті Росія, порушуючи всілякі домовленості, почала обстрілювати наші війська в цьому вузькому коридорі зі своєї території, знаючи, що буде неможливо з нашого боку відповідати. Це був перший «Південний» котел, який стався через тактичні помилки наших воєначальників», - сказав Кочетков.

Як повідомляв Знай.ua, Гончаров розповів про перспективність українських портів.

Також Знай.ua повідомляв, що Гончаров заявив, що Україна затребувана в світовій системі біржової торгівлі.