Судовий процес над Олександром Тарнавським, звинуваченим в образливих надписах на парканах на адресу влади, закінчився перемогою обвинуваченого. Про це повідомили представники Нацкорпусу на своєму офіційному сайті.

На сайті пояснено, що Олександра Тарнавського, керівника осередку Нацкорпусу у Чернігові, звинуватили у нанесенні на паркан написів непристойного характеру і спрямованих проти влади, що нібито підпадає під статтю 296 ч.1.

Далі, повідомляють представники Нацкорпусу, відбувався судовий процес, який закінчився перемогою звинуваченого. «На сьогоднішньому засіданні в суді заслухали двох свідків-поліцейських, яких викликала адвокат сторони захисту. Після чого суддя виніс рішення про закриття справи, адже не знайшов у діях Олександра Тарнавського правопорушення», - розповідається у публікації.

Як повідомляє Нацкорпус, порушення Тарнавського визнали адміністративним і перекваліфікували як «дрібне хуліганство». Також представники Нацкорпусу переконані, що після цього аналогічно закінчаться справи і харківських патріотів, і черкаських ветеранів – ніде немає доказової бази. «Зрештою, репресивний режим проти ветеранів й патріотів зазнає краху», - зазначається у публікації.

Популярні новини зараз

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Маму Кузьми Скрябіна позбавили мільйонів після загибелі сина: "Андрій співав за всіх"

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, представники Нацкорпусу повідомили про акцію підтримки ветеранів у Черкасах.

Також Знай.ua писав про те, що активісти під судом влаштували виставку фотографій графіті у протест проти влади.