Яка доля чекає найближчим часом український ринок заміської нерухомості, і які чинники визначають цю долю? Свої міркування про це у програмі «My.ua» висловлює президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України Юрій Піта.

«Поки зберігається загроза коронавірусу, заміське житло буде популярним. Але, крім цієї тенденції, слід враховувати й інші обставини. Такі будинки потрібно ще забезпечити дорогами та іншою інфраструктурою. Потрібні й школи, і дитячі сади, і поліклініки, і лікарні, і багато іншого. Якщо ж це не вдасться здійснити, цей фактор серйозно зіграє в мінус. Теперішня інфраструктура сильно перевантажена, а людина не хоче по пів дня стояти в пробках, в'їжджаючи в місто і виїжджаючи з нього. Це може відлякати потенційних покупців заміської нерухомості, що, звичайно, позначиться на її ціні», - говорить експерт.

За його словами, тут потрібно враховувати різні чинники.

«Покупка заміської нерухомості може бути вигідною фінансово, але невигідною морально і психологічно. Тому потрібно подивитися, як буде йти розвантаження інфраструктури, і особливо дорожнього трафіку», - зазначає Юрій Піта.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay показала себе маленьку на руках у батька-красеня: "Навчив боротися"

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявив, що найближчим часом долю ринку житлової нерухомості буде визначати епідеміологічна ситуація.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Піти, в нинішній час вигідніше продавати нерухомість, ніж купувати її.