Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про економічну зброю. За його словами, Україна теж може користуватися деякими торговими сферами як зброєю.

«Монополія на цифрові технології – це не зброя? Точно також квоти, тарифи – це все також економічні війни. Ніхто не заважає Україні скористатися ситуацією, що у два рази зросла ціна на залізну руду», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, Україна може вступити прагматично і дорожче продавати зерно і руду. Як зазначив Атаманюк, в України є вихідні дані для таких маніпуляцій, а у світі всі виходять із міркувань, як зробити краще саме своїй країні.

«Росія цинічна у своїх інтересах, а Євросоюз поспішає добудувати Північний потік. 7 років будувався цей потік, а що побудувалося в Україні? Завод-термінал по скрапленому газу? Ні, не побудували», - підкреслив Атаманюк.

Як зазначив економіст, Україна могла збільшити обсяг видобутку газу, але наша влада нічого не робила.

Популярні новини зараз
За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк пояснив, що на нетипових архітектурних проєктах легко нажитися.

Також Знай.ua повідомляв, що Атаманюк розповів, які Україна має можливості.