Політконсультант Руслан Рохов у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» заявив, що українці довіряють місцевій владі більше, ніж центральній.

«Якщо ми візьмемо зараз інституційні рейтинги довіри (не по прізвищах, а до інституцій влади), то ми побачимо, що вже тривалий період часу з моменту фінансової децентралізації мери є головним інституційним суб’єктом, до якого є довіра. Відкинемо церкву і армію, які в топах. Після церкви і армії йде місцеве самоврядування – мери, потім місцеві ради. Президент, парламент, уряд – це все вниз, з мінусовим сальдо. Мери – з плюсовим», - каже експерт.

Також Рохов пояснив, чому так відбувається.

«Тому що вони на місці, вони близько, вони постійно взаємодіють з людьми. Від моменту прийняття рішення до результату, який презентує міський голова, проходить короткий проміжок часу. Для людей зберігаються ці причинно-наслідкові зв’язки… І є довіра», - сказав він.

За його словами, якщо б місцеві еліти об’єдналися, вони були б серйозною загрозою для центральної влади.

Популярні новини зараз
Ці три продукти згущують кров та провокують тромби: що виключити з раціону вже сьогодні Понад 15 грн за кубометр: в Україні зросла вартість газу Вадим Карасьов пояснив, чому Трамп поспішає закінчити війну: «Може бути ще жахливішою» Багато грошей не дадуть? Яким буде розмір березневої індексації пенсій
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, політолог заявив, що українці проходять процес дорослішання політичної нації.

Також Знай.uа писав, що Жан Беленюк розповів, як прийшов в політику.