У новому випуску програми «Акценти» з блогером Тетяною Резвін президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк дав оцінку проведеної вакцинації в Україні.

«Вакцинація в Україні насправді проходить надуспішно, тому що ніколи в Україні не було такого досвіду вакцинації дорослого населення. До цього вакцинація була тільки у дітей. Провели повну мобілізацію сімейних лікарів і замість того, щоб займатися іншими хворобами, вони перейшли повністю на вакцинацію, це звичайно перекіс, але якщо ми порівняємо вакцинацію в епоху кору, то це незрівнянна річ, зараз все відбувається набагато краще», - підкреслив він.

Сердюк сказав, що цієї осені ніяких несподіванок в плані хвороб не передбачається, якщо забудуть про всі ті хвороби, від яких помирають українці, а саме серцево-судинні захворювання, інфаркти, інсульти, онкологія і т.д, а будуть займатися виключно ковідом, вважає він, то тоді всі хвороби, які до цього не лікувалися, ще більш посиляться, і ми будемо бачити надлишкову смертність від цих хвороб.

«Епідемія змусила виконати велику роботу по оснащенню реанімацій киснем і апаратами. Ситуація зараз і тоді - це колосальна різниця, ми зараз за фактом, якби не було ковіда, практично на 100% забезпечені звичайною нормальною потребою в реанімаційних заходах, в тому числі кисню. Тому, коли ми говоримо знову про локдаун, то потрібно чітко розуміти, головне обґрунтування локдауну – не перевантажувати реанімації. Зараз цей аргумент слабшає з двох причин - перша це те, що вже є оснащення; і друге те, що тяжкість перенесення цієї інфекції вже легше», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна Ринок свинини лихоманить: попит росте, ціни сягають нових висот Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Кравченко, що навіть розмови про вакцинацію вже затихають.

Також раніше для Знай.ua Лисневская розповідала, що на сьогоднішній день до локдауну потрібно готуватися.