Представники Національного корпусу на своєму офіційному сайті заявили, що Дмитро Кухарчук офіційно став кандидатом у депутати на 197-му виборчому окрузі.

«Сьогодні ЦВК ухвалила рішення про реєстрацію кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради. Так, кандидатом в народні депутати України на виборах в одномандатному виборчому окрузі № 197 (Черкаська область) від Національного Корпусу зареєстровано керівника місцевого осередку Дмитра Кухарчука», - сказано у публікації.

На сайті зазначено, що 18 вересня під час акції у підтримку ув’язнених ветеранів та патріотів Ігор Зайчук заявив, що відмовляється балотуватись у Верховну Раду на користь Дмитра Кухарчука. У публікації підкреслено, що Кухарчук прийняв рішення балотуватись, перебуваючи у СІЗО.

«В силу тих обставин, що Верховна Рада України сьогодні нагадує не парламентський орган, а збіговисько виконавців наказів, а також через те, що до влади рветься відвертий сепаратист Войцехівський – я прийняв рішення боротися за мандат народного депутата України на 197-му окрузі», – написав Кухарчук у листі, перебуваючи за стінами Лук'янівського СІЗО.

Як зазначено на сайті, 30 серпня Дмитра Кухарчука за звинуваченням у хуліганських діях під час акції «Зупинимо капітуляцію» відправили на 60 діб до СІЗО. На думку представників Нацкорпусу, це сфабрикована справа, яку замовила влада.

Популярні новини зараз

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус заявив, що репресивний режим влади руйнується.

Також Знай.ua повідомляв, що представник Нацкорпусу має гарні перспективи на довиборах у Верховну Раду: результат соціального дослідження.