Політолог Олександр Кочетков у своєму блозі розповів, що таке НАТО. За його словами, НАТО є стримуючим політичним блоком, а не воюючим.

«НАТО – це військово-політичний блок. Він вирішує політичні завдання, а бойові завдання вирішують армії, які входять в країни, що організували НАТО. Національні армії можуть проводити якісь операції (де завгодно, - Ред.). Національні армії захищають свої країни – це їхнє завдання», - зазначив Кочетков.

За словами експерта, захищати свою країну – це завдання національної армії, а НАТО може допомогти, підтримати і втрутитися або не підтримати і не втручатися.

«Сильна національна армія – основа обороноздатності, а не членство в якому завгодно політичному блоці. НАТО як політичний блок лякає, впливає, загрожує і попереджає, стримуючи потенційних агресорів: НАТО – не воює», - підкреслив Кочетков.

Як зазначив політолог, НАТО містить у собі сучасну військову оборону і систему організації бойових дій на сучасному полі бою, але, на думку політолога, вплив НАТО обумовлений не стільки застосуванням військової сили, скільки політичним впливом.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гончаров розповів про перспективність українських портів.

Також Знай.ua публікував слова Кочеткова: Порошенко був впевнений, що йому дозволять повернути Донецьк і Луганськ.