У новому випуску програми «Суть подій» з журналісткою Любов'ю Завальнюк астролог Влад Росс розповів, яке відношення з нашими західними партнерами пророкують Україні зірки.

«Ми будемо дуже сильно зближуватися з нашими західними партнерами, особливо з Великобританією. І незабаром, обіцяю, у нас буде з Великобританією безвізовий режим. Американці теж нас не дадуть скривдити, особливо після відходу Байдена і приходу до влади республіканців буде дуже хороша тенденція. І ситуація дуже хорошого зближення з Україною, тим більше що Україна йде під знаком Тільця, а Америка - це зодіакальний знак Раку, а це друг для України», - підкреслив він.

Росс сказав, що григоріально ми можемо бути завжди під захистом американців, а Британія нам по духу дуже підходить, тому що вона Козеріг. А козероги завжди дружать з Тільцем, підтвердив він, а ось Росія – Водолій, який завжди всім каже, що робити, і він є таким собі начальником для знака Тільця. І Росія вважає, підтвердив він, що ми повинні входити до їх складу або повинні їх слухатися, тому вони хочуть повністю захопити нас і керувати нами.

«Дата створення України – 24 серпня 17 годин 59 хвилин, саме в цей час проголосували за незалежність. А в цей час сходив Нептун, а у нас герб Тризуб, а це символ Нептуна і при цьому сходив Уран. Тому Україна вже ніколи в житті не буде під чиїмось протекторатом. Україна ніколи вже не увійде до складу Росії і не буде знову держави потрійного союзу, про який говорили раніше – Білорусь, Україна, Росія. І найголовніше – Місяць в гороскопі України знаходиться в незалежному Водолії, тому наша країна буде абсолютно незалежна», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay показала себе маленьку на руках у батька-красеня: "Навчив боротися"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Росс розповів, чи можливі в Україні найближчим часом дострокові парламентські перевибори.

Також Знай.ua писав про те, що Росс розповів, хто міг би скласти конкуренцію Володимиру Зеленському.