Венчурний партнер TA Ventures Ігор Перція у програмі “Суб’єктивно з Янікою Мерило” розповів, чому не варто інвестувати в криптовалюту.

"У крипті є одна велика проблема. Все, що має класне застосування, навколо себе має купу людей, які просто намагаються на цьому заробити. Спекулятивно. І це знижує історію. Тому, в крипті все, що відбувається, йому потрібно дати подихати 3-4 роки. Як, наприклад, NFT. І через 3-4 роки воно реально розквітне. Тому що зараз навколо нього буде дуже багато спекуляцій. І реально value (вигоду, - ред.) ти звідти не дістанеш", - сказав Ігор Перція.

Він зазначив, що коли він інвестував в криптовалюту, він усвідомлював, що може втратити ці гроші.

"Вони всі зроблені з думкою про те, що я готовий їх втратити. Тому що ринок дуже страшний. І ось це, напевно, найкраща порада. Всі свої інвестиції, які я роблю, в принципі, взагалі всі інвестиції у світі, я готовий втратити. Так, у них всіх різний ризик. Це не означає, що я бездумно кидаю гроші. Але якщо це високоризикова історія, я розумію, так, я готовий втратити ці гроші", - додав Перція.

Популярні новини зараз

В Україні почалися масові рейди у транспорті і "полювання" на фальшиві COVID-тести: штраф у 17 тисяч і 730 заведених справ

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Кім Кардашьян - 41: найкращі образи кумира мільйонів, від весільної сукні до суцільної чорної тканини

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Скаршевський зазначив, що ринку криптовалют не потрібне майбутнє — у нього вже є сьогодення.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Балашов заявив, що біткоїни — для молодих.