Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький у своєму блозі розповів, чим спричиненні нещодавні замахи. За його словами, ресурс правоохоронної системи кинутий не на те, що треба.

«У нас сьогодні в країні невеличке повернення 90-х: хтось стріляє в Шефіра, а хтось вбиває авторитета у Черкасах. Це стало реальністю, тому що ця влада направила усі ресурси Департаменту стратегічних розслідувань (це той інструмент, який повинен займатися замовними вбивствами, злочинними угрупуваннями та злодіями у законі) на пошук людей», - зазначив Білецький.

За словами націоналіста, Департамент стратегічних розслідувань наразі здебільшого займається справою образливих для президента надписів.

«Замість того щоб займатися серйозною злочинністю і приносити спокій на наші вулиці, весь цей апарат тішить самолюбство (влади, - Ред.), шукаючи людей, які пишуть правду про чергового президента. Якщо у вас технічні оперативні ресурси МВС з мільярдними бюджетами кинуті на пошук авторів написів на парканах, не дивуйтеся, що у вас замовні вбивства у центрі нашої Батьківщині», - підкреслив Білецький.

Як зазначив націоналіст, кожен повинен займатися своєю справою, а поліцейські ловити злочинців.

Популярні новини зараз

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Маму Кузьми Скрябіна позбавили мільйонів після загибелі сина: "Андрій співав за всіх"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус заявив, що репресивний режим влади руйнується.

Також Знай.ua повідомляв, що представник Нацкорпусу має гарні перспективи на довиборах у Верховну Раду: результат соціального дослідження.