Як в сучасній українській політиці можна привернути увагу до себе і своїх ідей? На цю тему у програмі «My.ua» висловлюється представник Лібертаріанської партії 5.10 Юрій Коновальчук.

«Коли ти висвітлюєш проблему, наприклад, йдеш на вулицю, ти ж не показуєш свої ідеї. Ти показуєш то, як інша людина на вулиці просуває свої ідеї, ти її знімаєш – в результаті твої рейтинги ростуть і тебе починають дивитися. І коли ти, вже розкручений, починаєш говорити – тебе слухають. Твоя думка стає важливою для людей, вони самі до тебе звертаються, щоб дізнатися її. А поки у тебе немає передплатників, ні своєї аудиторії, до твоєї думки ніхто не прислухається. Тому гайп – це завжди добре, на поганому він робиться або на хорошому. І наша партія теж його використовує, але тільки в хороших цілях. Ми вже давно сказали, що ми не брешемо», - стверджує політик.

Також він прокоментував хід судової реформи.

«Заведено вважати, що судді – це незалежна гілка влади, яка діє сама по собі. Але якщо так, то чому в Офісі президента є наглядач над ними? Чому у нас всі органи влади мають вплив на суддів? Система судової влади повинна бути незалежною від президента, від законодавців, від органів виконавчої влади. Вона повинна перебувати в стороні від політики», - каже Юрій Коновальчук.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше лідер цієї партії Геннадій Балашов розповів, у чому принципова відмінність України від Афганістану.

Також, як повідомив Знай.ua, він припустив, що зараз Путін готується вивести з Донбасу російські війська.