Соціальна модель приватної медицини - це гарантія розвитку і прогресу. Так сказав політик Анатолій Якименко у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди», обґрунтовуючи необхідність певного відсотка приватної медицини.

Передусім гість програми зазначає, що приватна медицина необхідна, оскільки саме вона гарантує розвиток і прогрес, інше питання – її частка. Як пояснює політик, відсоток приватного сегмента медицини у державній системі охорони здоров’я повинен відповідати кількості правих людей.

Далі він детальніше пояснює, хто такі праві люди в соціумі. «Праві люди – це люди, які в житті розраховують на самих себе, покладаються на власну волю і прагнуть самодостатності», - зазначає Якименко. Водночас він стверджує що в Україні таких людей немає.

Політик пояснює, що так, в Україні є лікарі приватні підприємці і є люди, які користуються послугами приватної клініки, але їхнє становлення відбулося на «шальних грошах», капітал має специфічне походження, а відтак через них у системі охорони здоров’я формується неправильне уявлення про попит, а у медиків – деформується свідомість.

Також Якименко зазначає, що лікарі приватної сфери зазвичай ведуть скромний спосіб життя, навіть попри свої статки, їх вони радше витрачають на інвестиції у власну справу. «Людина, яка справді відповідає критерію «правий» у медицині, вона завжди є скромною людиною, одягається дуже скромно», - підкреслює гість програми.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко заявив, що окрім конкуренції існує ще покликання.

Також Знай.ua писав про те, що Сердюк розповів, як пандемія вплинула на українську медицину.