Соціальна модель приватної медицини - це гарантія розвитку і прогресу. Так сказав політик Анатолій Якименко у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди», обґрунтовуючи необхідність певного відсотка приватної медицини.

Передусім гість програми зазначає, що приватна медицина необхідна, оскільки саме вона гарантує розвиток і прогрес, інше питання – її частка. Як пояснює політик, відсоток приватного сегмента медицини у державній системі охорони здоров’я повинен відповідати кількості правих людей.

Далі він детальніше пояснює, хто такі праві люди в соціумі. «Праві люди – це люди, які в житті розраховують на самих себе, покладаються на власну волю і прагнуть самодостатності», - зазначає Якименко. Водночас він стверджує що в Україні таких людей немає.

Політик пояснює, що так, в Україні є лікарі приватні підприємці і є люди, які користуються послугами приватної клініки, але їхнє становлення відбулося на «шальних грошах», капітал має специфічне походження, а відтак через них у системі охорони здоров’я формується неправильне уявлення про попит, а у медиків – деформується свідомість.

Також Якименко зазначає, що лікарі приватної сфери зазвичай ведуть скромний спосіб життя, навіть попри свої статки, їх вони радше витрачають на інвестиції у власну справу. «Людина, яка справді відповідає критерію «правий» у медицині, вона завжди є скромною людиною, одягається дуже скромно», - підкреслює гість програми.

Популярні новини зараз

Маму Кузьми Скрябіна позбавили мільйонів після загибелі сина: "Андрій співав за всіх"

Ведучий "Холостячки" Григорій Решетник розповів про щастя в 38-й День народження: "Як у найкращих фільмах"

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко заявив, що окрім конкуренції існує ще покликання.

Також Знай.ua писав про те, що Сердюк розповів, як пандемія вплинула на українську медицину.