У новій програмі «Головне» на каналі «MY.UA» з блогером Катериною Павловою епідеміолог Сергій Кравченко розповів, що практикуючі епідеміологи давали свої прогнози щодо зростання захворюваності в осінньо-зимовий період.

«Насправді ніхто не звертає уваги на прогнози практикуючих епідеміологів, які займаються прикладною епідеміологією і працюють в осередках інфекцій», - підкреслив він.

Кравченко сказав, що ці епідеміологи дали свої прогнози ще в кінці травня - початку червня і, відповідно, було сказано, що динамічне зростання захворюваності почнеться в другій половині літа, що і сталося. А по зростаючій ріст захворювання почнеться в осінньо-зимовий період, підтвердив він, коли значно зміняться погодно-кліматичні умови.

«Коли люди повернуться у свої ізольовані колективи і погано провітрювані приміщення з закритими вікнами, так і вийшло. Якщо звернути увагу, то як раз з середини літа до сьогоднішнього дня захворюваність зросла в десятки разів. Якщо ми ще в першій половині літа виявляли по 150-200 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби на день, то станом на сьогоднішній день це вже більше семи тисяч», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Лапія, що важко чітко сказати, скільки часу у нас продовжиться майбутній локдаун.

Також раніше для Знай.ua Завальнюк розповідала, що МОЗ ініціює посилення карантину вже з 13 вересня.