Ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською розповів, чи буде союз між Білоруссю та Росією.

Костянтин Грищенко розповів, чи матиме вплив на Україну зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка з президентом Росії Володимиром Путіним.

“Питання союзної держави, воно стоїть на порядку денному уже багато-багато років. Пан Лукашенко — це унікальна політична постать на просторах Європи. Принаймні, Європи. Він вміє обіцяти і небо у діамантах, і все що завгодно, а навпаки ще ми не бачили, щоб перейшли до реальної інтеграції. Інтеграція стає реальністю тоді, коли створюється єдина валюта. Все інше — це від лукавого”, - сказав Грищенко.

За його словами, наразі йде багато розмов про об’єднання, але наразі для нього немає умов.

“Але я не кажу, що про це не варто думати. І не варто аналізувати ситуацію, не варто розраховувати на те, що ситуація може серйозно погіршитись. Але прямих передумов прямо зараз до цього я не бачу. Навіть ті ж самі військові навчання, які зараз проводяться в Білорусі, вони проводять не вперше”, - додав експосадовець.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов заявив про ситуацію в Білорусі, що якщо з Лукашенком щось трапиться — там буде фактично Майдан.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Томенко пояснив, що означають військові навчання Білорусі та Росії.