Чи може замах на помічника президента Сергія Шефіра стати каталізатором для деяких радикальних дій влади? Ситуацію у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає депутат Верховної Ради Віталій Безгін.

«Я читав таку думку – якщо не помиляюся, Соня Кошкіна писала, що, хоче того Зеленський чи ні, але його президентська каденція буде розділена на «до» цих подій і «після». З боку влади, безсумнівно, будуть жорсткі дії, але питання в тому, чи будуть вони інституційними. Інституції повинні панувати над емоціями, і я сподіваюся, що ніяких емоційних дій влада собі не дозволить. Але може початися, наприклад, більш рішуча боротьба з олігархами. Адже ми розуміємо, що прийнятий законопроєкт – це тільки перший крок. Далі може бути прийнятий закон про лобізм, бо, наприклад, в США ця сфера набагато сильніше зарегульована», - припускає гість програми.

Але такі інституційні дії він різко відмежовує від емоційних.

«Емоційною реакцією на замах могла б стати медійна конфронтація з олігархами. Але, на мій погляд, влада повинна залишатися над сутичкою, а не вступати в неї», - вважає Віталій Безгін.

Популярні новини зараз

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша висловив припущення, що метою замаху на Шефіра могло бути залякування органів влади.

Також Знай.ua повідомляв, що це замах прокоментував лідер Національного корпусу Андрій Білецький.