Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про підтримку України від Європи. За його словами, Україна повинна домогтися інвестицій від європейських країн.

«Корупція є всюди, тільки скрізь різна частка корупції. Для того щоб зрозуміти поведінку Європи щодо наших європейських і «НАТОвських» перспектив, я поставлю конфліктне питання: «А чий Європа більший партнер: України чи Росії?». Виходячи з цієї відповіді, ми будемо розуміти, що коли я чийсь партнер, то я завжди веду лояльну політику в усіх відношеннях: ідеологічних, політичних і військових», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, Німеччина у 2015 році відкрила завод «Mercedes» не в Україні, а в Росії. Як зазначив економіст, й інші країни Євросоюзу інвестували не в Україну, а в Росію: сума інвестицій французьких компаній в Росію перевищує 1 млрд євро щорічно.

«Ніщо не об'єднує так, як гроші і спільний бізнес. Що ми робимо за цей час? Ми ж повинні були затягувати, ми ж підписали Асоціацію з Євросоюзом. Євросоюз розвернувся до нас обличчям, а ми замість того щоб створювати спільні підприємства, у нас все було під гаслом «Якщо вам треба зайти в Україну, то вам треба знати два слова: «Слава Україні!», - сказав Атаманюк.

На думку експерта, славу України потрібно робити не гаслами, а на ділі кожен день на робочому місці і тоді Європа буде зацікавлена в нашому захисті, інвестиціях і в мирі на нашій землі.

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, що Україна може скористатися зростанням ціни на залізну руду.

Також Знай.ua повідомляв, що Атаманюк розповів, які Україна має можливості.