Чи справді голодування політика Геннадія Балашова в ув'язненні покликано тільки підняти галас - або воно вказує на серйозну суспільну проблему?

Свою думку про це у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» висловлює глава Лібертаріанської партії 5.10 Юрій Коновальчук.

«На прикладі Балашова ми зараз показуємо всю тематику і всю несправедливість системи. І тут слово «справедливість» виходить на перші позиції. Звинувачення і захист можуть змагатися між собою, але якщо суд робить свідомо неправильні висновки, то з цим нічого зробити не можна. Гнів народу викликає саме те, що він бачить загальну несправедливість системи. Якщо влада не розуміє, що судова гілка повинна бути справді незалежною, якщо ми не змінимо судову систему, то нашій державі ніхто не буде вірити», - вважає політик.

Але, на його думку, деградація судової системи - це не причина, а наслідок.

«Систему судів намагаються реформувати зверху, але сили знизу не дають це зробити. Районні відділи ніхто не чистив, вони до цього часу брудні. Зверху реформа працює, знизу - немає», - каже Юрій Коновальчук.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявляв, що судова влада повинна бути незалежною, але поки що в Україні справа йде далеко не так.

Також Знай.ua повідомляв, що Геннадій Балашов прокоментував можливі домовленості Байдена і Путіна.