Голова партії “5.10” Юрій Коновальчук в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською розповів, що трапилося з політичним діячем Геннадієм Балашовим.

"У нас всього 8 кримінальних справ. Але вражає навіть не кількість цих справ, вражає та безкарність і те нахабство і цинічність, які відбуваються. Фактично всі норми порушені. Спочатку у Балашова заарештовують все майно, суддя Константинова. Через кілька днів вона ставить своє рішення про те, щоб провести обшуки у Балашова в будинку. Ще через кілька днів вона вже робить заставу 9,5 млн", - сказав Юрій Коновальчук.

Він зазначив, що зараз Геннадій Балашов перебуває у СІЗО, хоча чутки про його смерть не відповідають дійсності.

"Чутки про мою смерть злегка перебільшені" - Марк Твен. Так що ті, хто намагаються говорити про смерть Балашова, про смерть партії, про смерть руху — вони дуже сильно помиляються, все ще попереду... У нас пішла 11 доба, як його затримали. І вже 8 доба, як він голодує в СІЗО... Абсолютно повне голодування, але це не мокре голодування, у нього є можливість вживати воду. Я думаю, що він п'є каву. Крім води і кави нічого не вживає. Більш того, вчора зустрічався з людиною, яка попередила мене, що можливі інсинуації проти Балашова, отруєння", - додав Коновальчук.

За його словами, їм досі не дали рішення судді про арешт всього майна Геннадія Балашова.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Балашов заявив, що Європа заходить в Україну бізнесом, грошима, дорогами.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Коновальчук зазначив, що хайп — це завжди добре, на поганому він робиться або на хорошому.