Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про сприйняття Північного потоку-2 в Україні та в усьому світі. За його словами, якщо для України це проблема, то для інших це чисто економіка.

«Прозвучало про те, що Україна розглядає питання Північного потоку, як загрозу нашій безпеці, в тому числі і повномасштабного вторгнення, але так повинні розглядати це питання ще хтось крім нас», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, якщо Україна сприймає Північний потік-2 як загрозу, то для всіх інших це просто економіка. Як зазначив економіст, завдання Німеччини – забрати наш транзит і почати заробляти.

«У німців стоїть питання чисто економічне: підняти свою суб'єктність в енергетиці, більше заробляти, створювати робочі місця і забезпечити свою промисловість, яка розвивається, енергоресурсами», - підкреслив Атаманюк.

На думку Атаманюка, ми намагаємося звернути увагу на цю тему, але ніхто нас в цьому не підтримує. За словами експерта, нам обіцяють інвестиції в мільярд на альтернативні джерела видобутку енергоресурсів.

Популярні новини зараз
Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Екстрасенс Макс Гордєєв попередив про можливість повторного наступу окупантів на Харків: "Тримайтеся" Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, що Естонія, маючи в 30 разів менше населення, має ВВП на душу населення в 6 разів більше, ніж у нас.

Також Знай.ua публікував слова Атаманюка: Ніщо не об'єднує так, як гроші і спільний бізнес.