Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про сприйняття Північного потоку-2 в Україні та в усьому світі. За його словами, якщо для України це проблема, то для інших це чисто економіка.

«Прозвучало про те, що Україна розглядає питання Північного потоку, як загрозу нашій безпеці, в тому числі і повномасштабного вторгнення, але так повинні розглядати це питання ще хтось крім нас», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, якщо Україна сприймає Північний потік-2 як загрозу, то для всіх інших це просто економіка. Як зазначив економіст, завдання Німеччини – забрати наш транзит і почати заробляти.

«У німців стоїть питання чисто економічне: підняти свою суб'єктність в енергетиці, більше заробляти, створювати робочі місця і забезпечити свою промисловість, яка розвивається, енергоресурсами», - підкреслив Атаманюк.

На думку Атаманюка, ми намагаємося звернути увагу на цю тему, але ніхто нас в цьому не підтримує. За словами експерта, нам обіцяють інвестиції в мільярд на альтернативні джерела видобутку енергоресурсів.

Популярні новини зараз

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Українці поскаржилися Григорію Решетнику на вибір "Холостячки" Злати Огнєвіч: "Більше дивитися не буду"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, що Естонія, маючи в 30 разів менше населення, має ВВП на душу населення в 6 разів більше, ніж у нас.

Також Знай.ua публікував слова Атаманюка: Ніщо не об'єднує так, як гроші і спільний бізнес.