Чи всі парламентарії від «Слуги народу» підтримують закон про олігархів? Свою позицію у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» висловлює народний депутат від цієї партії Людмила Буймістер.

«Я голосувала проти прийняття цього законопроєкту. Закон про олігархів всі називають порожнім і неробочім, але його слід було б в першу чергу назвати небезпечним. Я добре пам'ятаю перші роки століття, коли я працювала в російській нафтовій компанії ЮКОС. У Росії початку 2000-х років йшли процеси, дуже схожі на ті, які зараз відбуваються в Україні. Тоді в олігархів, першим з яких став Ходорковський, відбирали активи – тиском, податковими позовами. А далі Держдума почала збільшувати повноваження ФСБ. Але для Росії всевладдя спецслужб є традиційним. А Україні, демократичній країні, після двох Майданів, не може бути по дорозі з авторитарними режимами», - підкреслює нардеп.

На її думку, зараз в нашій країні почали відтворювати російський досвід.

«Так, ФСБ у нас немає, але її роль грає РНБО. Однак закон є закон – звичайно, якщо його виконувати. І невже ми очікуємо якогось іншого результату? Це було б наївно. Тому я просто не могла навіть утриматися при голосуванні – я висловилася проти», - каже Людмила Буймістер.

Популярні новини зараз

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше її колега по Верховній Раді Сергій Шахов заявив, що цей закон призведе тільки до перерозподілу грошових потоків.

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами нардепа Валентина Наливайченка, в Європі та США стурбовані новим українським законом.