У новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін дипломат Вадим Трюхан розповів, які в України шанси стати членом НАТО.

«З темою НАТО все просто й спекуляції на цю тему є контрпродуктивними. Треба говорити про те, де посилити роботу, щоб наблизити момент отримання ПДЧ, а потім й момент вступу. НАТО дуже послідовна організація, ще у 2008 році у спільній заяві Бухарестського саміту було сказано, що Україна та Грузія стануть членами НАТО, але без визначення дати вступу. Це було підтверджено й на цьогорічному саміті НАТО, на якому Україна, на жаль, не була присутня», - повідомив він.

Трюхан вважає, що для вступу в НАТО нам треба працювати та доводити нашу спроможність. У нас постійні сварки, які ми бачили протягом року між міністром оборони та начальником Генштабу, підкреслив він.

«В першу чергу немає фахівців у Міністерстві оборони та секретаріаті Кабміну, які б займалися НАТО. Ось вам і відповідь, що не НАТО винне в цьому, а ми винні. Ми даємо підстави, щоб наші партнери держави-члени у межах НАТО сумнівалися в нашій спроможності бути членами НАТО. Якщо ми будемо готові, то залишиться не дуже багато, просто переконати політично. А тут, я вважаю, у нас достатньо у межах НАТО тих країн, які нас будуть підтримувати та будуть нашими лобістами», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Волі, що Кальюлайд сказала те, що думають в Євросоюзі.

Також раніше для Знай.ua Умланд розповідав, що ЄС буде набагато складніше відмовитися від членства України, ніж НАТО.