Про це він розповів у програмі «Романенко. Бесіди».

За словами активіста, про ідею БОД в Україні говорять вже давно. Він же зазначає, що в цьому плані є кілька рівнів. Перший рівень, каже Богуславський, - це співвласники: вони всі однаково мають право власності на багатства держави, а результат ділиться між ними порівно.

Далі він розповідає про інший рівень – рівень менеджерів активів, на якому працює інша програма і все залежить від зусиль та результатів людини. «Чому не працює той менеджерський конструкт, який ми маємо зараз? Тому що ні в кого немає мотивації», - міркує гість програми.

Натомість Україні, каже Богуславський, якраз-таки потрібна мотивація, потрібно надати всім охочим можливість заробляти гроші, хай великі, але які підуть на користь усім. «І при цьому створюють «подушку безпеки» для себе і своєї сім'ї, адже втратити посаду можна в будь-який момент», - додає активіст.

Водночас він зазначає, що величину прибутків має визначати математика. «Передбачається, що в цій конструкції менеджмент матиме відкриту стратегію, тобто публічно представляти свої пропозиції», - розповідає Богуславський і додає, що далі – справа за цифрами.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Богуславський висловив свою думку про тарифну політику в Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Богуславський назвав цифру, яким насправді може бути національне багатство українців.