«Дійсно, німецькі «зелені» були проти будівництва «СП-2», але тепер цей проєкт уже завершений. З іншого боку, якщо тепер «зелені» будуть при владі та продовжать виступати проти «СП-2», то це все одно буде на руку Україні. Прокачування тоді буде йти по українській «трубі». Але не варто забувати, що контракти, які укладаються в Європі, як правило, довгострокові – мова не йде про те, щоб щось продати або купити прямо зараз. Для України контракт про прокачування російського газу по її території закінчується у 2024 році. Є час підготуватися до цього моменту. А Меркель говорила, що Німеччина готова модернізувати газотранспортну систему і купувати газ через територію України», - нагадує експерт.

За його словами, німці зацікавлені у співпраці з нами, але питання в тому, яким буде формат цієї співпраці.

«Швидше за все, мається на увазі акціонування газотранспортної системи, причому певний пакет отримає якась німецька фірма. Але цей пакет не буде контрольним. Тоді Німеччина буде економічно зацікавлена в реалізації цього проєкту», - вважає Віталій Романченко.

Як повідомляє Знай.ua, раніше він схарактеризував кадрову політику нинішньої української влади як провальну.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Перевіряли лічильники – накрутили з десяток кубів: українці зіштовхнулися із шахраями, як убезпечити себе Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Романченко розповів про вплив Німеччини на Україну.