«Наше керівництво намагається не помічати дійсно кричущі проблеми в суспільстві щодо тарифів і щодо трудових прав. Треба розуміти, що вектор розвитку держави спочатку був встановлений неправильно, він спрямований таким чином, що держава максимально обмежується від участі у всіх соціально-економічних процесах. Наша держава не готова перед громадянами нести відповідальність за те, що відбувається. І якщо в усьому світі від цієї концепції давно відмовилися, то чомусь Україна намагається наздогнати вісімнадцяте сторіччя», - підкреслив він.

Романченко розповів, що в Україні є різні профспілки й серед них є не надто добропорядні. Але те, які у нас профспілки, в першу чергу залежить від громадян, упевнений він, тому що саме громадяни формують ці професійні об'єднання. Тому, вважає він, самі працівники мають створювати дієві та добропорядні профспілки на місцях.

«Якщо нічого в цьому плані не робити, то нічого і не буде. Завдання наших людей активізуватися та навчитися захищати свої інтереси. Якщо люди будуть продовжувати поводитися так само пасивно, як вони це робили в попередні роки, то звичайно ніяких змін ми не отримаємо. І якщо говорити про перезапуск профспілок, то це не означає, що профспілка «Сонечко» повинна стати профспілкою «Зірочка» з фасадними змінами. А дійсно перевантажити їх таким чином, щоб люди брали участь активно в житті профспілок», - резюмував він.

Як повідомляв Знай.ua, Бала заявив, що осінь може стати лакмусовим папером для влади і для опозиції.

Популярні новини зараз

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Бала пояснив, чому Монастирський саме зараз призначив Геращенка своїм радником.