Про це він сказав у програмі «Акценти» з Тетяною Резвін.

За словами експерта, учасників цих зборів справді багато, кожен приїхав зі своєю метою і можна припустити, що в результаті їх всі втілять. «Зараз пройшло два роки, є що аналізувати, є що міняти», - підкреслює Дзівідзінський.

Водночас він акцентує на тому, що ці люди прийшли до влади певною мірою спонтанно. «І ми розуміємо, що безліч людей бралися спеціально не з сфери політики. Тому, у владу дуже швидко і стрімко потрапили люди, які нічого у владі не розуміють», - міркує політолог.

Також Дзівідзінський коментує офіційну заяву організаторів з’їзду у Трускавці: це освітньо-просвітницький тімбілдінг і його ціль, вважає він, буде втілена. Тобто, переконаний гість програми, депутати зроблять висновки своєї роботи і чомусь навчаться.

З іншого боку, міркує він, не обійдеться і без шоу. «Елементи шоу там будуть присутні. У різних сенсах. Для шоу, для того, щоб підігріти до нього інтерес, часто роблять анонс. І ми ці анонси вже почули», - стверджує Дзівідзінський. Аби не бути голослівним, він нагадує про діджея Арахамію і роздавання «Оскарів» за найкращий законопроєкт чи політичний виступ. «Я б ще їм запропонував ввести «Золоту малину» за кращі факапи в інформаційному полі», - каже політолог.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дзівідзінський розповів, чому за останні пів року відбувається велика кількість кадрових ротацій.

Також Знай.ua писав про те, що Загородній розповів про трансформації Зеленського і «слуг народу».