«Для відставки Разумкова немає поки що стабільної більшості голосів депутатів від «Слуг народу ». Називають в інтернеті цифри близько 200 голосів, але я думаю, що ці цифри треба ділити на два. Тому що якби вони були, то особливо домовлятися і торгуватися не треба було б. А щодо звинувачень Разумкова в лояльності до олігархів, то тут в результаті слідства головне не вийти на самих себе. І з огляду на останні події, треба ще розібратися, хто у нас олігарх, а хто не дуже олігарх», - сказав він.

Бізяєв розповів, тому що у світлі закону про деолігархізацію, який хочуть прийняти, олігархом вважається людина, у якої на рахунку є 84 мільйони доларів, а для них це копійки. При цьому Разумков вже досить компетентний і досвідчений політик, вважає він, тому він в цій ситуації швидше за все прийме правильне рішення.

«Мені здається, що Разумков залишиться в активній політиці та швидше за все буде йти у свій власний політичний проєкт. Нам треба подивитися, як зараз пройде це знесення спікера, яке планують зробити в цей четвер. І в залежності від того, чим це все закінчиться, тоді можна буде розуміти, з яким політичним багажем залишає посаду спікера Дмитро Олександрович. Або не покидає цю посаду, тому що поки варіанти залишаються. Але в будь-якому випадку йому зараз дорога у свій партійний проєкт», - резюмував він.

Як повідомляв Знай.ua, Антонюк розповів, хто може замінити Разумкова на посаді спікера ВР.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Дзівідзінський розповів, чому за останні пів року відбувається велика кількість кадрових ротацій.