Про це він розповів у себе в блозі.

«Орендар має якісь права, вимоги та зобов’язує власників землі з цієї земельної ділянки перейти на іншу земельну ділянку, говорячи про те, що у нього є абсолютні права. Зазвичай це люди називають об’єднанням або консолідацією. Чи виступають орендарі у цьому як безславні покидьки, а власники землі як безправні власники? Розберемося, виходячи із норм законодавства», - зазначив Головін.

За словами експерта, законодавством передбачена у двох нормативних документах можливість обміну або суборенди земельних ділянок. Як зазначив Головін, якщо земельна ділянка знаходиться посеред поля або скраю, то можна її перенести, аби орендарю було зручно обробляти весь масив, і він може це запропонувати.

«Як говорить про цю ситуацію Земельний кодекс? Він визначає те, що власники та орендарі земельних ділянок усіх форм власності розташованих у масиві земель на період дії договору оренди можуть обмінюватися такими земельними ділянками, шляхом взаємного ними укладання оренди, суборенди ділянок», - сказав Головін.

Як зазначив експерт, по цій частині кодексу ми бачимо, що повинна існувати пропозиція від орендаря чи від власника землі до орендаря, бо іноді власникам землі теж вигідно переїхати з поля на поле.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

"Танці з зірками" залишили одразу дві пари, Джамала і Стас Горуна залишилися за бортом - "Melovin наступний"

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Показати ще

«А що бентежить власників землі? Особа, якій належить право користування істотною частиною масиву земель, має право орендувати інші земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташовані у такому масиві, а у разі, якщо інші ділянки перебувають в оренді, то на одержання їх у суборенду за умови передачі їх орендарю у власне користування», - підкреслив Головін.

Як повідомляв Знай.ua, Головін розповів, що поняття «фермер» є неправильним.

Також Знай.ua повідомляв, що Головін розповів, які наслідки матиме націоналізація олігархічних монополій.