«Не тільки у політиці, а й у великому бізнесі є така посада як маг-перемовник. Коли зустрічаються дві сторони, які повинні підписувати якісь контракти та зобов'язання один перед одним. Вони беруть з собою юристів, які стежать за тим, щоб дрібним текстом не було будь-яких каверз і кожен бере зі свого боку по екстрасенсу, який стежить за тим, щоб не було впливу на його начальство. Щоб людину не змусили підписати документи якимись діями на нього», - розповів він.

Ковальський сказав, що може бути навіть таке, що екстрасенси подивилися один на одного і вирішили, що воювати не треба, юристи між собою домовилися і все нормально підписали. А якщо хтось когось зліше або сильніше, повідомив він, то завдання мага-перемовника взяти клієнта за руку і сказати, що вони йдуть, тому що його можуть змусити підписати все що завгодно.

«До певного рівня людина може йти без будь-чиєї підтримки, але потім їй в будь-якому випадку потрібен захист і чистка. І в принципі немає такого сильної довіри депутатів до майстрів, тому що депутат не є магом, і він не знає як працює магія. І він не знає, на що магія здатна. І він не знає, що можна робити, а що не можна робити та чому. Політик не завжди може перевірити: у нього вийшло тому, що він молодець або тому, що він заплатив магу. І виходить, що цей конфлікт не призводить до того, що це супер поширене», - резюмував він.

Як повідомляв Знай.ua, Романова розповідала, що люди списують все на ретроградний Меркурій, якщо вони не хочуть чимось займатися.

Популярні новини зараз

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Показати ще

Крім цього, Знай.ua повідомляв, зі слів Ковальського, що у нас зараз той же самий сценарій, який через покоління просто йде по колу.