Про це він розповів на каналі «Православна церков».

«Коли людина звертає свою увагу на ікону, то вона повинна розуміти, що це не просто витвір мистецтва, хоча сьогодні ми можемо бачити ікони не тільки вдома і у церкві, а й у музеях», - зазначив Митрофан.

За словами священнослужителя, людина може оцінювати ікону з точки зору мистецтва, але в той же час повинна пам'ятати, що ікона – це сакральний об'єкт і предмет, який вводить нас в божественний простір.

«Ікона – це символ, який вводить нас в духовний простір. Ми називаємо ікону символом, тому що це той предмет, який говорить нам про іншу реальність. Якщо ми дивимося на православні ікони, то ми можемо побачити, що на цих іконах немає тіні», - сказав Митрофан.

Як зазначив ієромонах, тінь – це відсутність світла, а в Царстві небесному немає тіні і мороку. За словами священника, ікона – це вікно в той невидимий світ, в який ми прагнемо.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Митрофан пояснив, чому гординя є матір'ю всіх гріхів.

Також Знай.ua публікував слова Ющика: Найголовніша молитва за померлих – це літургійна.