Про це повідомив лідер Національного Корпусу Андрій Білецький з посиланням на Telegram-канал полку «Азов».

«Протягом чотирьох днів молодші командири з усіх підрозділів «Азову» вдосконалювали свою бойову майстерність на полігоні. Бійці покращували навички застосування піхотних відділень та взаємодію вогневих підгруп на прикладі провідних армій блоку НАТО», - сказано у публікації.

Нагадаємо, нещодавно у Києві відбувся вишкіл «Тотальний опір», у якому могли взяти участь усі охочі. На думку представників Національного Корпусу, спроможність українців захистити себе – дуже важлива у реаліях війни з Росією.

«Фіналом інструкторсько-методичних зборів став маневр з бойовою стрільбою, де на азовців чекали раптово виникаючі завдання зі знищення противника та захоплення будівлі в умовах, максимально наближених до бойових», - зазначено у публікації.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Апеляційний суд пом’якшив запобіжний захід Олегу Довбишу, а Дмитро Кухарчук залишається під вартою.

Також Знай.ua повідомляв, що Нацкорпус провів фотовиставку ув’язнених ветеранів та патріотів під ОП.