«Бібліотека подібна новинному сайту: туди й туди читачі перестають заходити, якщо зміст там не оновлюється. А якщо в бібліотеку щомісяця завозити нові книги, то вона буде жити. У приклад я приведу Росію, хоча зараз говорити про неї в позитивному ключі не заведено. Так ось, в Москві мерія закуповує нові книги для бібліотек кожні два тижні. Дуже часто книжкова новинка з'являється на полицях бібліотек раніше, ніж в деяких книжкових магазинах. Адже бібліотечна логістика проста: заплатили – отримали – роздали. А у магазину може бути безліч постачальників, можуть бути інші проблеми. І люди знають, що, якщо вони побачили на сайті видавництва нову книгу, то через місяць вони побачать її в бібліотеці», - зазначає видавець.

Але в Україні, за його словами, все відбувається зовсім інакше.

«У Києві нові книги для бібліотек закуповуються раз на рік. На це відпускають обмежені суми – до мільйона гривень. Для бюджету Києва це сума символічна», - вважає Олександр Красовицький.

Як повідомляє Знай.ua, раніше головний редактор видавництва «Ваклер» Сергій Удовик висловився на тему повернення України до свого коріння.

Популярні новини зараз
Стара проводка - нова напруга: чи витримає побутова техніка перехід на 230 В Гороскоп на сьогодні, 13 травня: ризик блюзнюків та дратування скорпіонів Дві пенсії одразу: пенсіонерам виплатять у травні гарні бонуси Соцдопомога з 65 років: на які виплати мають право українці
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що його колега Андрій Гончарук розповів про специфіку видавничої справи під час пандемії коронавірусу.