Про це він розповів у себе в блозі.

«Відомо, що для революції повинна скластися революційна ситуація, але відома Ленінська формула застаріла, а для України вона взагалі не підходить, тому що всі 30 років незалежності наші верхи не можуть правити по-старому, але правлять собі на втіху», - зазначив Кочетков.

Як зазначив експерт, протести в Україні відбуваються регулярно, але вони не істотні і швидко закінчуються. Але, за його словами, у нас були успішні революції: Помаранчева революція і Революція гідності і електоральна революція, яка позбавила влади Петра Порошенка.

«До передумов революції відноситься кризова економічна ситуація. Це у нас в наявності майже завжди. Друга передумова: явна несправедливість у розподілі суспільних благ – теж присутнє. Люди бачать, як влада жирує і займається корупцією при повній безкарності», - підкреслив Кочетков.

Але, за словами експерта, головне в революції – це привід, який підштовхує не менше 50 тисяч людей вийти на вулицю з протестом безкоштовно, за своєю ініціативою. Як зазначив експерт, влада зазвичай сама і створює цей привід.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

«Революційний привід неможливо сконструювати, ніякі гроші не змусять панянок в норкових шубах голими руками виколупувати бруківку. Той фахівець, який винайде працюючу формулу революційного приводу, заслуговує на Нобелівську премію в області політтехнології, якщо вона буде заснована», - сказав Кочетков.

Як повідомляв Знай.ua, Гончаров розповів про перспективність українських портів.

Також Знай.ua публікував слова Кочеткова: Сильна національна армія – основа обороноздатності.