Свою думку вона висловила у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Для держави було б краще, щоб «Українська правда» перебувала на самофінансуванні та ні від кого не залежала. Тоді журналісти могли б самі себе годувати та самостійно розвивати свою діяльність. На жаль, в нинішніх українських умовах це практично неможливо. Ринок реклами був знищений втечею команди Януковича з мішками та самоскидами. Потім, коли економіка трохи ожила, включилася коронакриза. Тепер бізнес не настільки активно рекламує себе в ЗМІ, щоб вони могли жити з цього», - зазначає політолог.

За її словами, журналісти в пошуках власника для своїх видань вибирають менше зло – того, хто менше втручається в роботу редакції.

«Я думаю, якщо в «Українську правду» будуть надходити різкі команди зверху, то ми помітимо відтік журналістів з неї. Все-таки туди приходили з надією на якусь незалежність, на свободу слова і самовираження», - каже Яніна Соколовська.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше вона виступила з критикою ідеї орієнтації України у зовнішній політиці на Китай.

Також Знай.ua повідомляв, що Соколовська висловила свою думку з приводу зустрічі Зеленського і Байдена.