Про це він розповів у програмі «Конституційна кухня» з Геннадієм Друзенком.

За словами гостя програми, сьогодні можна спостерігати, як політика прямує все нижче і нижче з позиції фаховості. «При чому, стрімко вниз. В сенсі відсутності стратегій», - пояснює він. Також Костенко зазначає, що в цьому плані все відбувається так само, як і з міжнародною безпекою: починається хаос.

«За таких умов виборець буде шукати щось інше. І це вже добре», - констатує політик. За його словами, запит виборців зміниться і при владі вже не опиняться люди без відповідного досвіду.

Костенко акцентує на тому, що у парламентах тепер акцент передусім йде на мудрість. «Мудрість, досвід, інтелект. І дуже мало, до речі, молодь. Чому? Тому що молодь більше схильна до конкретних рішень», - пояснює він. Натомість, підкреслює гість програми, урядова політика вимагає мудрості.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Костенко переповів риторику США в питанні ядерного роззброєння України на початку 90-х.

Також Знай.ua писав про те, що Костенко розповів, чому Народний Рух не запропонував почати будівництво нової української держави з нової Конституції.