Про це вони розповіли у власних блогах.

Андрій Білецький висловив підтримку сексологині Святославі Федорець, яка у Facebook висловила свою думку щодо впливу ЛГБТ на формування підлітків.

За словами націоналіста, якщо людина висловить таку свою думку, то її досягнення будуть нівельовані, а інтернет-спільнота почне тиснути і потім вона може втратити роботу та соціальні зв’язки, на формування яких були витрачені роки.

«У такій ситуації опинилася Святослава Федорець. Хочу висловити свою підтримку цій сміливій жінці, заступниці директора Асоціації сексологів та сексотерапевтів України, яка не боїться в умовах тиску лівих у ЗМІ відкрито висловлювати власну експертну думку», - підкреслив Білецький.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Також з цього приводу висловився керівник центрального штабу Національного Корпусу Максим Жорін та зазначив, що представники лівих менших вдаються до переслідувань тих, хто не поділяє їхню систему цінностей.

«Хвиля агресивного нав'язування дійшла і до України, до професійних науковців та лікарів. Моя підтримка та повага Святославі Федорець за її позицію. Так склалось, що здорові цінності потрібно сьогодні захищати!», - зазначив Максим Жорін.

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус закликає підписати петицію щодо біженців з Афганістану, яких збирається прийняти влада.

Також Знай.ua повідомляв, що молодші командири полку «Азов» провели тренування на прикладі армій блоку НАТО.