Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

"Про мертвих або нічого, або нічого крім правди. Давайте чесно поговоримо про Антона в цій частині. Складна кар'єра молодого політика, який випадковим чином опинився в парламенті, але щиро переживав за те, що він робить. Що в цій смерті мене дуже бентежить. Ми не знаємо, що сталося, нехай правоохоронці це встановлюють. По-перше, те, що він в парламент потрапив завдяки депутату Давиденку", - сказав Руслан Бортник.

За його словами, в блоці Петра Порошенка був депутат Валерій Давиденко, якого знайшли застреленим в травні 2020 року.

"Саме завдяки цьому Давиденку, кажуть, що в парламент потрапили три депутати. Всі чернігівці. Це одна з найбільш впливових фігур на Чернігівщині була, Давиденко. Це ще пан Гевко і ще пан Халімон. Всі вони так чи інакше обиралися за списком "Слуги народу" за підтримки ось цього регіонального лідера... Мене бентежать самі обставини смерті. Чисто логічно давайте подумаємо, наскільки таксисти в Києві готові зупинятися і брати в салон людину з явними ознаками алкогольного сп'яніння", - додав Бортник.

Він зазначив, що зазвичай таксисти відмовляються від таких пасажирів, особливо якщо людині в машині стає погано і вона може її забруднити.

Популярні новини зараз

52-річна Дженніфер Еністон з "Друзів" згадала свою красу в молодості і розплакалася: "Всі такі..."

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

"І він його не виганяє, везе далі. Дивовижна поведінка таксиста. Більш того, ще один дивний збіг, саме цю машину... Вночі зупиняє поліцейський патруль. Згадайте, друзі, які живуть в Києві, коли вас в останній раз зупиняли поліцейські патрульні, наскільки ймовірним це є", - підкреслив експерт.

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Кочетков заявив, що коли трапилася трагедія з Поляковим, було щось не так з камерами системи "Kyiv Smart City".

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Олександра Решмеділова зазначила, що якщо Третьякову допустили до мікрофона, то на це було дано добро згори.