Про це вона розповіла у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Початок січня буде неоднозначним, в країні можливі прояви невдоволення. Але 19 січня буде дуже хороший аспект, який повинен розв'язати ці проблеми. Проблеми можуть бути пов'язані з прийняттям бюджету або з курсом гривні. Можливі ускладнення у зв'язку з прийняттям законів. Дуже хороший і при цьому доленосний день – 30 березня, тоді можлива стабілізація гривні. Після цього вона буде займати тверду позицію. Інший хороший аспект припадає на 13 липня, я його називаю «аспект миру». Він пов'язаний з Сонцем, а Сонце в гороскопах країн – це президент, уряд чи парламент», - зазначає астролог.

За її словами, такий прогноз вселяє надію.

«У липні 2022 року можливе примирення ворогуючих сторін, як в Україні, так і поза нею. Ймовірно, на Донбас прийде мир або хоча б перемир'я. До того ж потенціал гороскопу України такий, що вона, напевно, зможе відстояти свою суб'єктність на міжнародній арені та зміцнити свої позиції», - вважає Альбіна Пономаренко.

Популярні новини зараз
Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше вона дала прогноз важливих політичних подій в Україні цієї осені.

Також Знай.ua повідомляв, що Пономаренко перерахувала знаки Зодіаку, які цієї осені будуть пов'язані зі значними змінами.