Про це повідомив керівник Національного Корпусу в Луганській області Владислав Кирилов у своєму Facebook.

«Нам стало відомо, що на приватній броварні Володимира Струка утримується ведмідь! Для з'ясування законності перебування тварини на даній території ми звернулися в зоозахисну та природоохоронну організацію «Закон Природи», - зазначив Кирилов.

За словами націоналіста, представники природоохоронної організації заявили, що це саме бурий ведмідь, який занесений до Червоної книги України, тому його утримання є незаконним.

«Глава ГО «Закон Природи» Яна Титаренко направила звернення до Державної екологічної інспекції України з вимогою провести перевірку і вилучити тварину відповідно до прописаної процедури», - підкреслив Кирилов.

Як зазначив націоналіст, довге перебування ведмедя з людьми могло призвести до втрати його природних інстинктів, тому випуск його в дику природу неможливий.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Показати ще

«На даний момент ведуться переговори про переміщення ведмедя до реабілітаційного центру, де він зможе прожити залишок життя в умовах, максимально наближених до природних», - зазначив Кирилов.

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус закликає підписати петицію щодо біженців з Афганістану, яких збирається прийняти влада.

Також Знай.ua повідомляв, що молодші командири полку «Азов» провели тренування на прикладі армій блоку НАТО.