Про це він розповів у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди».

«Прем'єр-міністр повинен отримати право звільняти заступників: якщо йому не подобається заступник, то власноруч, не звертаючись ні до кого, звільняти – це нормальна практика. Рада, якщо хочуть зняти прем'єр-міністра, повинна відразу в голосуванні пропонувати того, хто повинен бути на його місці, а якщо немає, то тоді нові вибори», - зазначив Кульпа.

За словами ексміністра, президент повинен тримати стратегічний контроль над урядом. Як зазначив Кульпа, коли він це розповів друзям з України, то вони сказали, що це буде схоже з диктатурою.

«Це говорять люди, які зробили два Майдани: зробили два Майдани, а сьогодні бояться диктатури. Це не так те, що кожен може собі організувати диктатуру, тому що Україна геополітично знаходиться між демократичною Європою і автократичною Росією, і навряд чи напрямок автократії буде сприяти виживанню державності в цих обставинах», - підкреслив Кульпа.

Як зазначив Кульпа, український народ не сприймає українську державність як свою і, за його словами, це найбільша трагедія.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

«Це величезна проблема і з цим треба щось зробити, тому що найгірша, але своя держава в 100 разів краще, ніж чужа», - сказав Кульпа.

Як повідомляв Знай.ua, Ярослав Маркевич розповів, як пандемія вплинула на IT-сферу.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Закревський розповів, чому Україні пощастило з тим, що у нас є свої газові сховища.