Про це він розповів у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди».

«Прем'єр-міністр повинен отримати право звільняти заступників: якщо йому не подобається заступник, то власноруч, не звертаючись ні до кого, звільняти – це нормальна практика. Рада, якщо хочуть зняти прем'єр-міністра, повинна відразу в голосуванні пропонувати того, хто повинен бути на його місці, а якщо немає, то тоді нові вибори», - зазначив Кульпа.

За словами ексміністра, президент повинен тримати стратегічний контроль над урядом. Як зазначив Кульпа, коли він це розповів друзям з України, то вони сказали, що це буде схоже з диктатурою.

«Це говорять люди, які зробили два Майдани: зробили два Майдани, а сьогодні бояться диктатури. Це не так те, що кожен може собі організувати диктатуру, тому що Україна геополітично знаходиться між демократичною Європою і автократичною Росією, і навряд чи напрямок автократії буде сприяти виживанню державності в цих обставинах», - підкреслив Кульпа.

Як зазначив Кульпа, український народ не сприймає українську державність як свою і, за його словами, це найбільша трагедія.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

«Це величезна проблема і з цим треба щось зробити, тому що найгірша, але своя держава в 100 разів краще, ніж чужа», - сказав Кульпа.

Як повідомляв Знай.ua, Ярослав Маркевич розповів, як пандемія вплинула на IT-сферу.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Закревський розповів, чому Україні пощастило з тим, що у нас є свої газові сховища.