Про це він розповів у своєму блозі.

«Життя в цьому світі непросте: постійна боротьба за виживання, за заробіток, що дозволяє утримувати сім'ю, забезпечити свою сім'ю, але ж хочеться не тільки працювати в поті чола, жахаючись розміром комуналки, а ще відпочивати, розвиватися, розважатися і дозволяти собі не тільки саме необхідне, а й те, що хочеться», - зазначив Кочетков.

За словами експерта, ті люди, які отримали нашу підтримку на виборах і стали владою, живуть зовсім іншим життям. Як зазначив політолог, у цих людей теж є складнощі в житті: як не випасти з довіри тих, хто зверху, і не втратити все, що дає їм влада.

«Для одних це конверти з багатотисячними сумами у валюті, а для інших тіньові схеми з мільйонними статками, але для всіх це повна безкарність, якщо дотримуватися правил системи, а ще одна з їхніх проблем – маскування свого багатства», - сказав Кочетков.

Як зазначив політолог, представники влади в основному думають про те, як залишитися при владі, і що б нам запропонувати, щоб ми їм повірили і продовжили їх каденцію.

Популярні новини зараз

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Кочетков заявив, що Разумков не буде мстити Зеленському.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Кочетков вважає, що Разумков хотів являти собою зразок парламентаризму.