Про це він розповів у своєму блозі.

«Життя в цьому світі непросте: постійна боротьба за виживання, за заробіток, що дозволяє утримувати сім'ю, забезпечити свою сім'ю, але ж хочеться не тільки працювати в поті чола, жахаючись розміром комуналки, а ще відпочивати, розвиватися, розважатися і дозволяти собі не тільки саме необхідне, а й те, що хочеться», - зазначив Кочетков.

За словами експерта, ті люди, які отримали нашу підтримку на виборах і стали владою, живуть зовсім іншим життям. Як зазначив політолог, у цих людей теж є складнощі в житті: як не випасти з довіри тих, хто зверху, і не втратити все, що дає їм влада.

«Для одних це конверти з багатотисячними сумами у валюті, а для інших тіньові схеми з мільйонними статками, але для всіх це повна безкарність, якщо дотримуватися правил системи, а ще одна з їхніх проблем – маскування свого багатства», - сказав Кочетков.

Як зазначив політолог, представники влади в основному думають про те, як залишитися при владі, і що б нам запропонувати, щоб ми їм повірили і продовжили їх каденцію.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Кочетков заявив, що Разумков не буде мстити Зеленському.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Кочетков вважає, що Разумков хотів являти собою зразок парламентаризму.