Свою думку вона висловила в ефірі програми «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Стаття Медведєва виявилася занадто смішною, щоб зачепити Зеленського. Студенти у Твіттері пишуть краще, ніж була написана стаття Медведєва. Вона схожа швидше на миттєву емоційну реакцію, але як програмний твір ця стаття не те що слабка, а плінтус – це для неї стеля. Зеленський ніяк не відреагував, і я думаю, що його ця історія навіть порадувала. Втім, є маса речей, на які він не реагує», - говорить вона.

На її думку, витівки, подібні до тієї, яку дозволив собі Медведєв, нічого не можуть змінювати в житті України.

«Хіба Медведєв погрожує стягнути війська до наших кордонів, посилити вплив, підтримати підпільні організації? Ні, все набагато скромніше. Медведєв збирається чекати, коли в Україні з'явиться керівництво, лояльне до Росії. Можна чекати такого керівництва, а можна – другого пришестя Христа. Що ж, чекайте на здоров'я», - іронізує Яніна Соколовська.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політтехнолог Юрій Подорожний відзначав, що Росія готова розпочати повномасштабну війну, а Україна – ні.

Також Знай.ua повідомляв, що Соколовська розповіла про тонкощі роботи української журналістики.