Свою думку вона висловила в ефірі програми «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Стаття Медведєва виявилася занадто смішною, щоб зачепити Зеленського. Студенти у Твіттері пишуть краще, ніж була написана стаття Медведєва. Вона схожа швидше на миттєву емоційну реакцію, але як програмний твір ця стаття не те що слабка, а плінтус – це для неї стеля. Зеленський ніяк не відреагував, і я думаю, що його ця історія навіть порадувала. Втім, є маса речей, на які він не реагує», - говорить вона.

На її думку, витівки, подібні до тієї, яку дозволив собі Медведєв, нічого не можуть змінювати в житті України.

«Хіба Медведєв погрожує стягнути війська до наших кордонів, посилити вплив, підтримати підпільні організації? Ні, все набагато скромніше. Медведєв збирається чекати, коли в Україні з'явиться керівництво, лояльне до Росії. Можна чекати такого керівництва, а можна – другого пришестя Христа. Що ж, чекайте на здоров'я», - іронізує Яніна Соколовська.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політтехнолог Юрій Подорожний відзначав, що Росія готова розпочати повномасштабну війну, а Україна – ні.

Також Знай.ua повідомляв, що Соколовська розповіла про тонкощі роботи української журналістики.