Про це він розповів у програмі Сергія Дойка «Особистість».

«Керівництво цих фракцій удавало, що вони борються з Януковичем, хоча насправді вони до Януковича постійно бігали: і Тягнибок, і Яценюк, і Турчинов. Їм хотілося влади, і вони узгоджували. Остання домовленість була, що очолює уряд Яценюк, і вони ще отримують керівництво обласних адміністрацій. Після розстрілів, вони в цей час бігали й узгоджували», - розповідає він.

За словами Донія, ці політики мали «абсолютно скотську позицію» по державному бюджету України.

«Вони вважали, звичайно, на людях це не говорили, тільки між собою, що люди повинні бути біднішими, вони не повинні отримувати грошей, і тоді вони підіймуться на Януковича. Це скотська позиція. Як людина кажу, яка з першого й до останнього дня була на Майдані: ми повинні боротися за політичні цінності. А позбавляти людей грошей – це нечесно», - міркує екснардеп.

Бюджет, за який Доній голосував напередодні Майдану, був, за його словами, найбільш соціальним.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

«І, до речі, ті фракції, які проти нього (Віктора Януковича – Ред.) голосували, начебто вони ж його не скасували. Залишили, і про це ніхто не говорить. Але погіршили, прибрали соціальні речі, які були туди вставлені. Наприклад, виплати по народженню дитини», - підсумовує він.

Як повідомляє Знай.ua, Дацюк пояснив, що завадило українцям вийти на входження в історію.

Також Знай.ua повідомляв, що Україна, на думку Фурси, повертається до ситуації, яка була при Януковичі.