Він вважає, що її конкуренти пішли далеко вперед, а українська економіка безнадійно відстала.

«Ми з кінця 90-х програємо світову конкуренцію, по якій стартували в 91-му році всі разом по одному хайвею. Це алегорія мого соратника. Ми всі стартували на різних автомобілях, всі вони не дуже добре їхали. Але наші конкуренти по дорозі проапгрейдили двигун, гальма, поставили правильні шини, а ми продовжили їхати на такій усередненій Таврії. І ось ми їдемо в Одесу, і в якийсь момент розуміємо, що наші конкуренти вже під'їжджають до Одеси. А ми під'їхали до Жашкова», - говорить він.

Можна говорити, що так, ми приїхали до Жашкова, це ж круто! Але хлопці вже займають місця на лежаках, у перших рядах.

«А ми ось тут ще, біля Жашкова. І у нас немає ніякого шансу не просто в тій парадигмі податкової політики, в цілому економічної політики. У нас немає зараз жодного шансу не просто наздогнати людей, які виїхали вперед багато років назад. А як їх перегнати стоїть завдання», - міркує економіст.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Раніше Знай.ua повідомля думку Окландера, що якщо ми не займемося своєю економікою своїми руками - нас не чекає нічого хорошого.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Лановий назвав економічні помилки незалежної України.