Про це він сказав у програмі «Культ Особистості» з Русланом Бізяєвим.

На думку гостя програми, відставка Дмитра Разумкова не надто змінить реальність в українській політиці взагалі чи у Верховній Раді зокрема. «Така само реальність, просто раніше частиною цієї реальності був Дмитро Разумков. А сьогодні частиною цієї реальності стане якийсь новий спікер. Але пропрезидентська більшість як існувала, так і існує», - констатує він.

Зокрема, зазначає Гладких, йдеться про збереження монобільшості «Слуг народу». За його словами, доки партія може дати приблизно 200 голосів за ухвалення певних законів, а інші фракції чи депутати поза фракціями – ще кілька, доти можна говорити, що у Верховній Раді є коаліція. «Доти, доки є 226 голосів формально у складі «Слуги народу» — нічого докорінно у Верховній Раді не зміниться», - підкреслює експерт.

Тобто, додає гість програми, як будуть прийматися рішення, завдяки голосам «слуг» чи й інших депутатів, є важливим питанням для аналізу та прогнозування. «Доти не буде необхідності робити коаліцію, не буде необхідності формувати коаліційний уряд. Не буде загрози йти на дострокові парламентські вибори у разі, якщо не вдасться сформувати нову коаліцію», - констатує Гладких.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гладких висловив надії на появу в Україні партії лівого спрямування.

Також Знай.ua писав про те, що Гладких прокоментував перспективи формування парламентської коаліції в нових політичних умовах.