Про це він розповів у своєму блозі.

«За фактом ми все одно використовуємо російський газ. Тільки він не стає менш російським, якщо ми до ціни «Газпрому» прикладаємо ціну словацької та угорської компанії прокладки», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, таким чином ми самі себе обманюємо, витрачаючи більше грошей. Як зазначив економіст, люди самі не можуть домовитися про прямі постачання, а Кабінет міністрів в силу політичної обстановки змушений діяти саме так.

«Порушити питання і на гірших умовах зберегти в майбутнє покоління нашу трубу, вкладати в неї гроші і забезпечити її сировиною і збутом – це газотранспортний консорціум зробить зараз», - підкреслив Атаманюк.

Як зазначив економіст, газотранспортний консорціум між Україною, Німеччиною та Росією здатний вирішити всі проблеми, пов'язані з поставками по нашій ГТС. За словами експерта, наша ГТС зараз вже менше буде коштувати, але це вже хоч щось: ми ж не повинні чекати, коли вона буде коштувати нуль.

Популярні новини зараз
Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк заявив, що до англійським правом найбільше довіри на міжнародній арені.

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Атаманюк розповів, що в обхід України побудовано 6 газотранспортних шляхів.