Про це він розповів у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди».

Вирушаючи в подорож, він не знав, що ця гора вважається однією з найнебезпечніших вершин світу.

«Я в серпні, як нормальний мужик, згадав, що у мене в вересні день народження, жахнувся датою, яка повинна була настати, і вирішив терміново щось робити. Я сказав дружині: «Лєна, відпусти мене, будь ласка, в Непал. Я хочу цей день прожити по-іншому». Я зважився на восьмитисячник для того, щоб прибрати страх перед своїм віком, і пізнати себе», - каже він.

Кенігштейн повторив слова знаменитого альпініста Анатолія Букрєєва, який загинув на схилі Аннапурни. Він сказав, що гори не можна підкорити.

«Українські ЗМІ писали, що український бізнесмен підкорив одну з найнебезпечніших вершин світу. Я не сприймаю це всерйоз, тому що гори неможливо підкорити. Ти підкорюєш самого себе. А на гору піднімаються. І спуститися ще більш важливо, ніж піднятися. І дай Бог, щоб ти вийшов звідти живим і здоровим», - розповідає підприємець.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Манаслу - це восьма гора у світі по висоті, це так званий високий восьмитисячник. З точки зору небезпеки найнебезпечнішою горою, горою-вбивцею вважається Нанга Парбат (Непал). На другому місці К2 в гірській системі Каракорум у Пакистані. На третьому місці стоїть Аннапурна завдяки своїм божевільним лавинам.

«Як не дивно, в четвірці найнебезпечніших гір знаходиться Манаслу. Я про цю справу дізнався пізніше, слава Богу. Якби я про це дізнався раніше, я б ще 20 раз подумав, варто туди йти чи ні», - зізнався він.

Знай.ua повідомляв думку футуролога Ігоря Новикова, що зараз настав час стрімких і незворотних змін.

Також Знай.ua повідомляв, що Костянтин Євтушенко розповів про динамічні зміни на ринку стартапів.