Його слова прозвучали у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Ймовірно, Зеленський відчуває загрозу у своєму попереднику. По суті, Зеленський на посаді президента робить те ж, що і Порошенко. Мова йде і про євроінтеграцію, і про курс України в НАТО. Насправді посада президента України – не зовсім те, що думає більшість громадян. До речі, ці фантазії зображені й в серіалі «Слуга народу». А робота президента чимось схожа на роботу водія трамвая: ти можеш їхати тільки по рейках, які прокладені не тобою. Так, теоретично десь може бути розвилка. Але на президента серйозно тиснуть і зі сходу, і з заходу, у нього не так вже й багато можливостей ухилитися зі шляху. В основному він приймає вимушені рішення. Трамвай Зеленського їде туди ж, куди й трамвай Порошенка», - говорить експерт.

Але, на його думку, відмінність полягає в тому, що олігарх Порошенко на посаді президента мав більше власної ваги, і, відповідно, більше можливостей чинити опір зовнішньому впливу.

«Тому в нинішній ситуації Порошенко стає природним опонентом Зеленського. Вони змагаються саме тому, що дивляться в одну сторону», - вважає Микола Спірідонов.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він високо оцінив політичні перспективи колишнього спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Також Знай.ua повідомляв, що Спірідонов назвав причину, яка заважає Україні вступити в Євросоюз.