Про це стало відомо з його програми «Контрольний удар».

Він нагадав, що в російському виданні «Комерсант» вийшла стаття експрезидента РФ і двічі прем'єр-міністра, а нині заступника Глави РНБО Дмитра Медведєва про те, чому російському керівництву немає сенсу зустрічатися з українським.

«Не так цікавий зміст статті, там якраз нічого нового не сказано в порівнянні зі статтею Путіна, як її стилістика, в якій Медведєв дозволив собі висловити «без купюр» ставлення Кремля до Зеленського та українського політичного класу в цілому», - розповів Ялі.

Політолог коротко пояснив, що головний посил статті був в тому, що Кремль очікує від українського президента покаяння і прийняття всіх висунутих раніше Кремлем умов по Донбасу. Він також зазначив, що Медведєв в грубій формі прокоментував Кримську платформу і в який раз від російської сторони звучали тези про нібито «сюзеренів» українського керівництва.

Він додав, що стаття з'явилася в день приїзду Вікторії Нуланд в Москву, а також відбулися телефонні розмови Путіна з Меркель і Макрона. За словами політолога, на сайті Єлисейського палацу вже з'явилося повідомлення про досягнуту домовленість з Путіним про зустріч міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки протягом 2-3 тижнів, що привносить нерозуміння цілей публікації цієї статті і питань, навіщо це Росії.

Популярні новини зараз

Наталка Діденко розповіла про погоду в другий тиждень грудня: українцям варто бути обережними

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

«Щоб публічно принизити і дати сигнал тим виборцям, які за нього голосували і підтримують налагодження відносин з Росією. Неважливо на яких умовах. І щоб зайвий раз продемонструвати впевненість у своїх силах на тлі енергетичної кризи в ЄС», - вважає Ялі.

Експерт зазначив, що Кремль, очевидно, перебуває в стані передчуття на тлі постійно зростаючих котирувань на газ в ЄС, за якими ми і купуємо газ вже не один рік.

«Поки прогнози аналітиків вельми песимістичні і багато пророкують, що на такому високому рівні ціни на газ в ЄС можуть протриматися кілька місяців. Що буде згубно для української промисловості, продукція якої стає абсолютно неконкурентною на світовому ринку», - заявив Ялі.

Як повідомляв Знай.ua, Соколовська прокоментувала статтю Дмитра Медведєва про Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що Скаршевський дав прогноз зростання цін на опалення.